Home / دسته‌بندی نشده / نصب Android SDK platform

نصب Android SDK platform

برای نصب Android SDK platform، ابتدا برنامه Android SDK Manager را اجرا کنید. شاید بهتر باشد که برای اجرا کردن برنامه Android SDK Manager، به جای دابل کلیک بر روی آیکون آن، بر روی آیکون برنامه ابتدا کلیک سمت راست کرده و سپس گزینه Run as administrator را انتخاب کنید. این روش می تواند جلوی برخی خطاها در اجرای برنامه Android SDK Manager را بگیرد.

معمولا بعد از اجرای Android SDK Manger، اگر به اینترنت متصل باشید، خود نرم افزار به طور خودکار به یک وب سایت متصل می شود و لیستی از بسته هایی که میشه دانلود و نصب کرد رو نشون میده، اما این قابلیت برای کاربران ایرانی وجود ندارد (به دلیل تحریم) و لیستی نمایش داده نخواهد شد. بنابراین شما باید خودتان این بسته ها را از سایت های فارسی زبان، دانلود کرده و نصب کنید. معمولا این فایل دارای نام platform-tools می باشد.

پس از دانلود فایل، باید به محل نصب SDK بروید. لیست فولدرهای آن به صورت شکل زیر می باشد :

در فایلی که دانلود کرده اید (ابتدا آن را از حالت zip درآورید)، یک فولدر به نام platform-tools وجود دارد. شما باید آن فولدر را در این محل (محل نصب SDK) کپی کنید.

خوب حالا برنامه Android SDK Manager رو ببندید و سپس دوباره آن را اجرا کنید. این بار در صفحه اصلی، یک گزینه با نام Android SDK Platform-tools افزوده شده است :

About admin

Check Also

اجرای برنامه به محض روشن شدن گوشی اندرویدی

سلام دوستان در بعضی مواقع نیاز می شود برنامه خود یا بخشی از برنامه خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *